Login Register

LIDO Co daje Ci HERO?
Czy nie uważasz, że miesięczna opłata powinna być troszkę niższa?
Jeśli opłata miesięczna byłaby około 10 zł , to może więcej osób by się na to zdecydowało.
Pozdrawiam.
LIDO

Przemysław Buzdygan Zanim wykupiłem Hero też się zastanawiałem co mi to da... Ogromną korzyścią jest już sam portal Tookapic, który motywuje, uczy, rozwija i daje paliwo.... to właśnie za to wszystko jesteś tutaj.... Hero to wsparcie i możliwość utrzymania tej inicjatywy a nie wykupienie "gadgetów"... co do opłaty miesięcznej to rozumiem, że może być w odczuciu wielu osób za wysoka... istnieje realne zagrożenie, że Tookapic nie przetrwa - gdzie wtedy prowadzić swój projekt (nawet nie będąc Hero)?

Michał Grosicki @LIDO Benefity związane z posiadaniem konta hero nie mają dla mnie większego znaczenia. Zacząłem projekt #365 na tookapic i tu chcialbym go dokończyć. Tookapic jest ze mną codziennie od #233 dni, lubię to miejsce. Mam szacunek dla @Paweł za to, że zbudował od zera i konsekwentnie rozwija #tookapic. Wykupując konto hero chce wspierać dalszy rozwój i docenić prace Pawła i ekipy.

Czy jest za drogo? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Polecam przeczytać wątek: tookapic.com/talks/407-hero-ac...

Pozdrawiam
Michał

LIDO OK, rozumiem, myślę że też dodam swoją cegiełkę.
Pozdrawiam

LIDO Dziękuję za link, ale jest on w języku angielskim i nie ma polskiego tłumaczenia :( Nic nie wiem o tym, że TOOKAPIC trzeba wesprzeć finansowo, że może przestać istnieć. Byłaby to duża strata dla nas wszystkich. W takim razie też dołożę swoją cegiełkę. Myślę, że takich osób jak ja , nie znających tematu HERO i problemów tookapica , jest znacznie więcej.
Pozdrawiam.
LIDO

Satoshi T Great message with nice pic!

Michał’s journey
Day before
Week before
Month before
Year before
2 years before
3 years before