We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more.

32

Pobudka 5.00 i toczymy się nad jezioro. Prawdę mówiąc, nie mam pojęcia jak edytować zdjęcia tego typu. Nie pomagało też towarzystwo panów z obiektywami, które były tak masywne, że mogłyby służyć za taboreciki. Coś mi się wydaje, że mają więcej zdjęć łabędzi niż balonów. Dużo do nauki.

You need to be signed in to post comments
 • kasiek

  może by się rozjaśnić same balony i/lub drzewa na dole? 😀

  • nielama

   a nawet mam taką wersję, ale wydała mi się tak nienaturalna, że stwierdziłam, że pozostaję przy tym. o, tu do porównania drive.google.com/...

   Z drugiej strony za bardzo bałam się prześwietleń, więc surowe zdjęcia są dość niedoświetlone i nawet w rawie pojechało trochę po jakości przy rozjaśnianiu, no ale jakoś muszę się tego nauczyć 😀

  No comments yet.

  Taken with
  Aperture
  f/22.0
  Focal length
  107mm
  Shutter
  1/500th
  ISO
  320
  Dominant colors
  This photo hasn’t been featured in galleries yet. This photo is featured in 0 galleries
  • Z Zoom
  • Next photo
  • Previous photo
  Pawel from Tookapic

  Hi, I’m happy to help you with any tookapic subject, however, before you send me a message, please look at Help section where you can find answers for most questions.

  We’ll reply shortly!

  Please note that answers for most questions about tookapic can be found in the Help section.