This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

Rafał Biernacki Świetny portret. Jak ktoś raz widział Pana Lecha to już zawsze będzie Go pamiętał :)

Jakub Purej qbanez No ja go pamiętam z tyyylu filmów i starych i nowych, że szok. Chyba żaden aktor nie grał w aż tylu filmach co Lechu :)

Rafał Biernacki Szczególnie jego role w filmach Smarzowskiego mi zapadły w pamięć. Dom zły szczególnie.

Jakub Purej qbanez A ja właśnie nie kojarzę jego roli z tego filmu… A jest to jeden z moich ulubionych filmów. Chyba grał jednego z policjantów, mam rację? :)

Rafał Biernacki Grał niejakiego Zajdla, który pojawia się podczas wizji lokalnej. Ale z tego co pamiętam nie był w mundurze milicjanta tylko po cywilnemu. Może jakiś sbek albo prokurator? Nie pamiętam.

Jakub Purej qbanez AAAA!!!! Aż obejrzałem, znów! :D Mega rola, mega film. Chyba nie ma lepszego arcydzieła filmowego niż ten FILM!! :)

minimisio A ja niedawno byłam na spotkaniu z Panem Lechem, rosyjskie ballady przeplatane opowieściami z życia, było cudnie :)

Jakub Purej qbanez Właśnie po takim spotkaniu zrobiłem mu to zdjęcie :)

minimisio Ja tylko żłopałam piwo i słuchałam ;)

Jakub Purej qbanez Trochę trzeba znać rosyjski jednak żeby zrozumieć te pieśni, więc mi się śpiewanie nie do końca podobało, ale za to dla usłyszenia anegdot i historyjek, które Pan Lech opowiada pomiędzy granymi balladami naprawdę warto na takie spotkanie przyjść! :)

minimisio No może i racja, tak ogólnie też słucham trochę mocniejszej muzyki, ale historyjki przednie, tu się zgadzamy ;)

Jakub Purej qbanez Ja słucham przeróżnej, a takiej też tylko że po Polsku, np. Jacka Kaczmarskiego, który serwował bardzo podobne klimaty :)

Ewa Kuryło świetny portret!!!! ciekawie widzisz takie "trudne" twarze. Czekam na kontynuację :-)

Jakub Purej qbanez Dziękuję :) Specjalnie dla Ciebie takie oto moje zdjęcie: s3.flog.pl/media/foto/2878664_... :)

Ewa Kuryło niesamowite jak plastyczna jest ludzka twarz!!!!!!!! osobiście uwielbiam takie zdjęcia, mogę je oglądać godzinami. Nie mam jednak dość odwagi aby je robić! Dziękuję.....chętnie obejrzę inne o ile zechcesz się nimi podzielić :-)

Jakub Purej qbanez Hej, dzięki! Powiem Ci że ja też nie zawsze mam tyle odwagi, żeby podejść i zrobić zdjęcie. Wiele mega twarzy straciłem przez brak odwagi, brak przełamania się i podejścia do osoby i poproszenia jej o to czy mogę zrobić jej zdjęcie. Niekiedy też ludzie po prostu odmawiają, co też zniechęca do dalszych prób. Ale na szczęście nie raz i nie dwa się przełamuję i podchodzę. Masz na zachętę jeszcze jedno, a tak w ogóle to zapraszam na mojego bloga (link do bloga w znaku wodnym na każdym moim zdjęciu!): s9.flog.pl/media/foto/6670432_... :)

Ewa Kuryło Dzięki 😀

EXIF data
Brand
Canon
Model
Canon EOS 5D Mark II
Aperture
ƒ/2.0
Focal length
100mm
Shutter speed
1/250s
ISO
400