This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.

Piotr Sagan Hej, mam pytanie z jakimi obiektywami pracujesz?

Mariusz Rzepkowski @Piotr To jest akurat Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD, a oprócz niego nikkor 18-105 i nikkor 35 mm f/1.8, sporadycznie sigma 50 - 200, każda fotka jest dodana do galerii obiektywu, którym została zrobiona.

Piotr Sagan Wielkie dzięki za odpowiedź. Rozglądam się za jakimś zoomem a Twoje zdjęcia naprawdę mnie ujmują. Wiem, że jeszcze do tego dochodzi technika, ale trzeba się uczyć od najlepszych :) Gratulacje świetnych fotek i warsztatu.

Mariusz Rzepkowski Dziękuję. To znaczy że tookapic działa bo moja przygoda z fotografią na serio zaczęła się od pierwszego zdjęcia tutaj :-)

Piotr Sagan Naprawdę szacun! nie spodziewałbym się takich efektów po roku fotografowania. Co prawda ja w swojej okolicy nie mam takich ładnych obrazków do upamiętnienia co również buduje klimat, ale niezależnie widać w Twoich fotkach wyczucie i zrozumienie przysłony, czasu i światła.

Mariusz Rzepkowski Co do miejsc to założę się że masz też takie. Większość moich zdjęć jest zrobiona na tym obszarze tinyurl.com/jy6grwz :-) Najbardziej przydatne okazują się drogi techniczne wzdłuż S-14, ponieważ pozwalają dostać się w środek pól i łąk.

Roman Czarny Delikatne i piękne

Mariusz’s journey
Day before
Week before
Month before
Year before
2 years before
3 years before