This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

Comment was deleted

HowMiHow dzięki, ale spójrz na te cienie między kartkami, wrrr. Zdjęcie do poprawki :o) Jakiś pomysł na inne flagi?

Comment was deleted

Comment was deleted

HowMiHow no to czas na pietruszkowo-marchewkową flagę Polski 😀 korzystając z okazji - lubię Twoje portrety

Rafał Bolko Jeśli mogę wtrącić ... Moim zdaniem jeśli flaga polski miała by być równie wymowna jak ta włoska to raczej mleko i wołowina ... :) A jeśli ma być w stylu wegetariańskim to może marchewkę burakiem zastąpić? :D

Comment was deleted

HowMiHow hehe, słuszna koncepcja Rafał 😀 będę coś kombinował

Adam Urbaniak Swietny pomysl i fajne wykonanie, z zywymi, przyjemnymi kolorami. Cienie miedzy kartkami sa ale nie dyskwalifikowalbym przez to zdjecia - to w sumie serwis amaratorski, czesto od samego wykonania wazniejszy jest pomysl, inaczej spedzisz 3h szlifujac detale ktorych prawie nikt nie zauwazy (jesli ktokolwiek).
Pomysl na inne flagi? Brytyjska z paskami boczku przecinajacymi kadr, hiszpanska z czerwonymi paskami z zalanego wina - to twoj pomysl, rozwin go tak aby ci pasowal. Jesli jeszcze cos od siebie moge dorzucic to troche inaczej rozprowadzilbym oswietlenie bo jest jak dla mnie zbyt ostre (zostawia takie łuny na papierze). Jesli uzywasz zwyklych lampek biurkowych to obwin je bibula do kanapek, a jesli softboxow radze je nieco oddalic nawet kosztem czasu naswietlania. W walce z cieniami przydaje sie ponadto folia aluminiowa po drugiej stronie obiektu, sam uzywam w ramach ekranu, rzecz jasna nie jest to proelo ale lepsze niz nic. Polecam.

HowMiHow Dzięki Adam za kilka cennych uwag. Racja, światło nie jest tu za dobrze zaserwowane, będę musiał trochę lepiej je rozproszyć. Postaram się w wolnej chwili (yhy, na pewno) rozwinąć ten pomysł. Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki za rady.

Adam Urbaniak Do usług:)

EXIF data
Brand
Canon
Model
Canon EOS 700D
Aperture
ƒ/16.0
Focal length
85mm
Shutter speed
0.3s
ISO
100