This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

Comment was deleted

Bartosz Pussak Dzięki :) Muszę ją powoli kończyć

Adam Dembinski Kończ, ale tylko pod warunkiem, że coś lepszego wymyślisz ;) Ja dopiero na początku drogi ku lepszej fotografii, tak więc jeszcze nie mam obczajonych tych technicznych smaczków.... ahh... ale zabawa jest przednia :) Ile średnio prób masz zanim takie zdjęcie ci wyjdzie?

Bartosz Pussak No zawsze trudno coś zacząć jak poprzeczka nieświadomie zawiśnie wysoko. Co do prób to piwo wyszło za pierwszym razem, tutaj mam 4 fotki i trudno było mi wybrać która ma być tą 'jedna" :)

Adam Dembinski Wyszło super. Ja wczoraj bawiłem się wrzucaniem winogrona do kufla z wodą.. Muszę nabić konkretny zbiornik (np małe akwarium) Kufel nie jest najlepszym wyjściem.No i czarne tło. Próby, próby i raz jeszcze próby.

Bartosz Pussak No zagięcie kufla zniekształca, jak masz lampę błyskową to czarne tło też nie jest konieczne, ja nie używam np. Wszystko metodą prób i błędów

Katrina Yu I love this aswell!! If it's a person, it'll be a full skirt swirling around. So so graceful again! Wonderful series Bartosz!

EXIF data
Brand
Canon
Model
Canon EOS 6D
Aperture
ƒ/9.0
Focal length
81mm
Shutter speed
1/3200s
ISO
160