This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

savio Absolutnie fantastyczne!

Jakub Purej qbanez Absolutnie mi miło! Dziękuję :)

Aga Ka wow...

Rafal Laczynski Świetne Jakub!

Jakub Purej qbanez Dziękuję Rafał! :)

Gosia Boski piesek :)

Jakub Purej qbanez Wiem, wiem :D

Adam Przepiękne zdjęcie!

Jakub Purej qbanez Dzięki!!! :D

Jakub Purej qbanez Dziękuję :)

Marcin Wojtasik Po prostu piękne :)

Jakub Purej qbanez Dzięki 100krotne :)

Radek Sz. Pięknie uchwycone.

Jakub Purej qbanez Dziękuję :)

viola Ten piesek ma już tyle portretów a każdy inny. A przecież psy nie mają takiej bogatej mimiki jak człowiek. Kolejny dowód , że teoria swoje a praktyka swoje...

Jakub Purej qbanez Bardzo mi miło że tak to odbierasz :) Ja się spotkałem z tym że ludzie mnie wręcz atakują za to że robię zdjęcia mojemu pieskowi. Teksty w stylu "fajne zdjęcia robisz, ale daj już spokój z tymi psami" słyszałem już od kilku osób, zwłaszcza takich które znam w realu. Ciekawe czemu ludzie tak mówią... ;)
No i powiedz mi jaka jest teoria? ;) Bo nie do końca zrozumiałem :)

viola Bo to są , Jakubie, wyznawcy poglądu "koń jaki jest każdy widzi" i takich nawet koń w galopie nie zachwyci (okręt pod żaglami i kobieta w tańcu też nie) :)

Jakub Purej qbanez Mówiąc inaczej: nigdy się wszystkim nie dogodzi ;) Zawsze się znajdzie ktoś komu się nie podoba to czy tamto, więc lepiej robić swoje i nie przejmować się negatywnymi opiniami innych, tylko czerpać dobrą energię z pozytywnych opinii :) No i nie powiedziałaś jaka jest teoria ;) No więc jaka? :)

viola Chodziło mi o to, że ponieważ psy mają mniej mięsni psiotwarzy niż człowiek (ponadto ewentualne miny czyli skurcze mięśni skryte pod futerkiem) to, teoretycznie, portrety tego samego psa powinny wyglądac podobnie a więc nuda. Tymczasem Twój piesek na każdym zdjeciu wyglada inaczej co bez watpienia jest zasługą fotografa ale też faktu, że po pierwsze ogromną siłę wyrazu mają oczy (czy to ludzkie czy to psie) ale też .. uszy ( w tym wypadku tylko psie)! Czytałam gdzieś, że człowiek aby lepiej coś usłyszeć czyli "nastawić ucha" musi ruszyć całą głową. A pies czy kot mogą uszami sterować w zasadzie dowolnie wcale głową nie obracając (chociaż, oczywiście, mają i taką możliwość) bo posiadają o wiele wiele więcej mięsni odpowiedzialnych za motorykę małżowiny usznej niż człowiek. Czyli - ileż kombinacji: dwoje uszu versus głowa! No at ten Twój piesek to uszki ma wybitnie ruchliwe:) A i w oczach ileż inteligencji... No to taka jest moja teoria:)

Jakub Purej qbanez Piękny komentarz :) Chyba sobie go wydrukuję :D Dzięki!! :)

Agnieszka Urbaniak Fantastyczne kolory, pięknie :)

Jakub Purej qbanez Dziękuję :)

Maciek Lipski Nie tylko kolory, całe zdjęcie wspaniałe :)

EXIF data
Brand
Canon
Model
Canon EOS 5D Mark II
Aperture
ƒ/1.4
Focal length
50mm
Shutter speed
1/500s
ISO
200