This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

maggaglen Super fajny świr wyszedł:)

Rafał Bolko Trochę za bardzo mydlany w środku ... :( Udało mi się obrócić obie soczewki ale to nie jest to ... Trzeba by jeszcze dystans zrobić między pierwszą, a druga soczewką (bo teraz się dotykają) ale nie wiem czy coś znajdę, a nie mam gdzie wytoczyć takiego pierścienia - może to by pomogło z ostrością w centralnym punkcie kadru.

maggaglen Masz tam u siebie serwis w Gdyni foto complex,facet wie o co chodzi nawet dziś dzwoniłam, ale mówił że różnie efekty wychodzą a zazwyczaj niestety jest nieostro, mówi też że są filtry na obiektyw nakręcane i czasem u niego są które robią takiego świra:)

maggaglen A i też nie wiem jaki rodzaj Heliosa przerobiłeś bo niby najlepiej 44-2

Rafał Bolko Ja mam 44-4 więc ... Generalnie jak będę miał trochę więcej czasu zrobię eksperymenty bo aż tak mocne kręcenie, a przynajmniej takie jak to nie jest moim celem. Wolę troszkę mniej ale żeby ostrość była choć trochę lepsza i dało się coś z tego wyciągnąć konkretnego... Zobaczę czy dam rade zrobić dystans, no i wpdnę do serwisu pogadać :)

maggaglen Ja mam 2,3,4 ,2 kupiłam właśnie w Gdyni, te dwa typy mają więcej listków dlatego podobno są lepsze efekty,zobacz na efekty zdjęć Magdaleny Wasiczek w internecie:)

Rafał Bolko No to teraz narobiłaś ... zobaczyłem zdjęcia Magdy i wystawiam aparaty na allegro! Zaczynam zbierać znaczki ;) Po prostu masakra co ta kobieta wyprawia!!! A co do heliosów, to będę musiał upolować 2 i 3.

maggaglen Z tego co kojarzę to w tym komisie mają:) ogólnie jak tam byłam to lepiej nie wychodzić z niego,tam macie Raj nie to co w mojej dziurce a ja wolę jednak podotykać niż z internetu:)

Jakub Purej qbanez Dla mnie bomba :)

Dorka Świetne!!!

EXIF data
Brand
Canon
Model
Canon EOS 400D DIGITAL
Aperture
ƒ/2.0
Focal length
50mm
Shutter speed
1/1250s
ISO
400