This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

Comment was deleted

Jakub Purej qbanez Bardzo dziękuję :) Miałem dosłownie 5 sekund na zrobienie tego zdjęcia, albo nawet mniej, więc tym bardziej dziękuję!! :)

Comment was deleted

vera Fantastic eyes!

Kazziz Świetny portret człowieka, którego poniekąd podziwiam, ale poglądów nie szanuję ani ciut ciut.

Jakub Purej qbanez Ja też podziwiam a co do poglądów, to się nie wypowiem, bo nie czas i miejsce na to :D Dzięki, miło że się podoba portret :)

Kazziz dobry portret to dobry portret, ot co. A ten jest świetny. Czymżeś Pan to poczynił, że 100/2.0?

Jakub Purej qbanez Dokładnie, to to szkło. A najciekawsze jest to, że miałem dosłownie mniej niż 5 sekund na zrobienie tego portretu, w ciemnej sali nie było od czego odbić światła i lampa jak na złość prawie nie błysnęła (czasem tak ma) i zdjęcie wyszło totalnie niedoświetlone. Korwin sobie poszedł, a ja zostałem ultrasmutny wiedząc, że nie mam zdjęcia, że się nie udało... Jednak w domu przysiadłem dwie godzinki wyciągania z rawa i się udało :D Zdjęcie przed wyglądało tak: x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/... :O

Kazziz Wooohooo! Mistrz!

Kazziz Panie, chyba bym sam wąsa niczym portretowany wyhodował, ale ze zdjęcia A zdjęcia B nie zrobił. A Tobie to zajęło dwie godziny.

Emilia H. jestem Twoją fanką... ;) heh

Jakub Purej qbanez Nie żartuj :)
:D

Emilia H. nie żartuję... :) to i cała reszta Twoich zdjęć budzi zachwyt... :)

Jakub Purej qbanez Dziękuję, bardzo, BARDZO mi miło że tak twierdzisz :)

My Confetti Moon Great work!

Jakub Purej qbanez Thanks so much!!! :)

Tomek Wygląda jakbys go "kliknął" na zamówienie w studio. Kurde ale on ma krzywy nos ;)

Jakub Purej qbanez Oj, to nie było w studio, tylko mega szybki strzał tuż po spotkaniu z nim dziś w Zgorzelcu :) Pozdro :)

Tomek Dobra robota :)

Jakub Purej qbanez Dziękuję :)

Alicja Olesiuk A tego Pana to kazdy chyba zna :D

Jakub Purej qbanez Racja, a przynajmniej ja nie znam nikogo, kto by go nie znał ;)

Comment was deleted

Jakub Purej qbanez Dzięki, dzięki! A co to za miasto to Twoje? Może jeszcze zdążysz sprawdzić kiedy będzie i pójdziesz... :) Dzięki za miłe, a nawet bardzo miłe słowa! :)

Małgorzata Czarniakowska jestem pod ogromnym wrażeniem, zwłaszcza 2-godzinnej obróbki!

Jakub Purej qbanez Dziękuję, dziękuję, DZIĘKUJĘ :) :) :)

Anita Miszczyk Świetny shot! Teraz rozumiem, czemu tak bardzo wszyscy chwalą sobie rawy, różnica po obróbce jest ogromna. Chyba będe się w końcu musiała nauczyć je obrabiać. :)

Jakub Purej qbanez Dzięki, naprawdę dzięki! :D A co do obrabiania rawów to nie ma różnicy w stosunku do jpgów, więc nie trzeba się tego uczyć, po prostu masz możliwość więcej wyciągnąć z takiego rawa niż z jpg :)

Anita Miszczyk A jakiego programu używasz? Bo ja zdjęć swoich nie retuszuję szczególnie i zadowalam się tym, co ma do zaoferowania Picassa, a nie wyobrażam sobie siedzieć nad każdym zdjęciem w Photoshopie....

Jakub Purej qbanez Też nie wyobrażam sobie pracować w Photoshopie, dla mnie ten program jest bardzo skomplikowany, wręcz nie do ogarnięcia. Obrabiam tylko i wyłącznie w programie Lightroom i nigdy tego nie zmienię :D

EXIF data
Brand
Canon
Model
Canon EOS 5D Mark II
Aperture
ƒ/2.0
Focal length
100mm
Shutter speed
1/180s
ISO
200