This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

Magda Mam tego samego Heliosa! Czekam na przejściówkę pod Sony. A Pancolara zazdroszczę, podobno pięknie rysuje

Heimo A ileż ja się go naszukałem :-)

Heimo Chociaż muszę ci powiedzieć, że pięćdziesiątka Minolty też daje cudny obrazek, lekko przymknięta. Na 1.4 ciut aureolki dodaje ale czasem użyteczna.

Magda Też go szukam od jakiegoś czasu. Może na targach staroci mi się uda go w końcu dorwać albo inne szkiełka za śmieszne pieniądze :)
A pod jakie body podpinasz? Sony a7r2 czy coś z apsc?

Heimo Pod A7 i pod A6000 parę razy jakiś portrecik. Teraz sprzedaję oba te korpusy żeby spłacić kartę po zakupie A7R2 (trafiła się okazja za super cenę). Pod A7R2 jeszcze nie miałem czasu pstryknąć.

Magda A7R2 jest rewelacyjne! Zakochałam się w nim na szkoleniach. Z 24-70 2.8 petarda! Niestety cena body i fajnych obiektywów powala. Przynajmniej w pracy mogę się nimi pobawić.

Heimo A99mkII jest jeszcze lepsze - nie wiem czy tym aparatem Sony nie wróci na rynek DSLR. Miałem w ręku 20 min, AF potrzebuje 1/3 czasu co A7R2 (w niektórych przypadkach), guzikologia i szybkość działania - niesamowita. Wrzucam tę uwagę, bo można na szkłach przyoszczędzić - używane odpowiedniki nowości dla bezluster chodzą w 1/3 ceny...

EXIF data
Brand
SONY
Model
ILCE-7RM2
Aperture
ƒ/14.0
Focal length
46mm
Shutter speed
0.6s
ISO
50