Login Register

Jakub Purej qbanez Co tutaj dokładnie jest robione? Mógłbyś napisać po polsku? :P
Dobre zdjęcie!! :O

Rafal Też się staram...:-)). Jakub, ten pies ma ciężką arytmię kwalifikującą się na założenie rozrusznika a potrzeba było mu usunąć ząb i oczyścić kamień nazębny. Ponieważ specjalizujemy się w trudnych przypadkach zabieg odbył się u nas w lecznicy. Specjalista stomatologii weterynaryjnej, anestezjolog i kardiolog (czyli ja) w trójkę wykonaliśmy zabieg który skończył się pomyślnie.

Jakub Purej qbanez Ufff... super :) A jak anestezjolog go znieczulał? Były jakiekolwiek komplikacje w czasie zabiegu, lub stresujące momenty? :)

Rafal Cały zabieg czyli znieczulenie i monitoring byly dla nas stresujące. Najlatwiej miał stomatolog bo miał zrobić coś w odowiednim momencie i już. Znieczulenie było przewodowe zęba, ogólne psa (dożylne i wziewne) i pełem monitoring - ekg, saturacja, wentylacja i ciśnienie. Na szczęście bez komplikacji...

Jakub Purej qbanez Spoko... To wziewne znieczulenie łączy się z żylnym zawsze, czy tylko czasami? No i.... ile zapłacił właściciel psa za zabieg, w którym uczestniczyło aż trzech specjalistów? ;)

Magda Parkitna Od samego patrzenia zaczynają mnie zęby boleć;-) Fajnie, że operacja się udała. Zdjęcie pełne emocji, mimo że pies śpi.

Satoshi T I imagine while i was gotten operation of my jaw bone!

Rafal The was sleeping...You probably had only local anesthesia...I can only sympathize You

Satoshi T In fact, I asked for intravenous injection of a sedative. It was a state of barely conscious.

Rafal’s journey
Day before
Week before
Month before
Year before
2 years before
3 years before