This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

Gabriel Siemiątkowski You're right @groosheck the view is beautiful, but I'm jealous of the weather :P I think that the photo is also great ...

Kazzi A7R, nice! D810 in a smaller package :D

Szymon Maciejczyk Teraz troche szkła będzie trzeba kupić

Kazzi łojojoj, od razu sobie kup adapter na m42 albo canona FD, bo pewnie w dużej mierze będziesz się bawić manualami... ewentualnie Sigma MC-11 i Canonowe szkła działają :)

Szymon Maciejczyk Najbardziej to chcę sprawdzić jak to będzie działać we wnętrzach z Samyang 24 T-S bo wnętrzami chcę się zajmować, interesuje mnie też różnica między tym obiektywem a Canonem 24ts i 17ts. Ewentualnie coś szerokiego bez korekcji. Jeśli będę miał okazję to pewnie będę się Ciebie radził bo wiedzę i doświadczenie masz imponujące z tego co można na forum przeczytać.

Kazzi Och, tu już wykraczamy poza ofertę sklepu, w którym pracuję, więc już tylko wiedza z drugiej ręki... ale szepnę Ci na uszko, idź w 17kę.

Szymon Maciejczyk Brakło mi właśnie przycisku "nie lubię" na Tookapic ☹️ heh ... wesołych świąt !

Kazzi wzajemnjęęę!

Szymon Maciejczyk hehehehe znam ten stan :D

Comment was deleted

Szymon Maciejczyk Po pierwszym dniu tak, zobaczymy jak bedzie na dluzsza mete .

Comment was deleted

Szymon Maciejczyk Słuchaj już przyrosło ! :) Ja zdecydowałem się kupić używany. Interesowałem się tym już dosyć długo i oglądnąłem i przeczytałem każdą recenzje i porównanie. Druga sprawa że chodzą słuchy że sony w kwietniu planuję konferencje na której możliwe że zaprezentuję następce aktualnych (a7III , a7s III i a7r III lub inne nazwy ale wiadomo o co chodzi). Nawet jeżeli tego nie zrobi teraz to w najbliższym czasie musi bo aktualna seria jest już na rynku jakieś 2 lata. Moim zdaniem nie jest to zbyt dobry okres na kupno alphy, ale ja to jestem w gorącej wodzie kąpany i skorzystałem z tego że na święta do polski przyjechałem. Udało mi się kupić używkę z <10000 przebiegiem i KITowym szkłem w zestawie, do tego ładowarka na dwa aku wraz z trzema bateriami i gwarancją na 3 miesiące. Cena uważam że bardzo atrakcyjna. Do nikona mam dwa szkła, KITa i 50mm więc za dużo nie zainwestowałem. Po dwóch dniach używania a7R nie wyobrażam sobie powrotu do d7100. Jak minie trochę czasu to może będę mógł powiedzieć coś o wadach, póki co nie znajduję. Pytaj za miesiąc śmiało :D pozdrawiam

Comment was deleted

EXIF data
Brand
SONY
Model
ILCE-7R
Aperture
ƒ/5.6
Focal length
61mm
Shutter speed
1/320s
ISO
200