Login Register

Comment was deleted

Viola Qniej tak, własna twarz, to najlepsze płótno! nie maluję się za często, więc wyżywam się aparatem :) poza tym rzygam plastikowymi portretami kobiet, które (niestety nadal) są wszechobecne w mediach. nudzą mnie twarze bez zmarszczek i historii. sztuczna inteligencja i tak niedługo nas zastąpi, więc po co sami się upodabniamy do robotów? u mnie retusz jest tylko po to, by podkreślić, nie zniwelować zmarszczki :)

Comment was deleted

Viola Qniej hmm, nie o to chodzi. nie gardzę i nie mam kompleksów. irytuje mnie ideał, do jakiego nieświadome mechanizmów rynkowych kobiety dążą, upodabniając się do glonojadów czy innych nieosiągalnych celebryckich wymysłów. co do ładna=głupia absolutnie się zgadzam, też z tym walczę. uwielbiam piękne i mądre kobiety. tylko piękno w moim odczuciu to na pewno nie gładka twarz bez emocji. myślę, że mamy podobne odczucia - "piękne" ciało, to dla mnie ciało naturalne. co do technologii - myślę podobnie.

Comment was deleted

Comment was deleted

Viola Qniej myślę, że gdyby z nią porozmawiać okaże się, że problem leży zupełnie gdzieś indziej i może zrobić coś zupełnie innego, by ten nastrój sobie poprawić ☺

Comment was deleted

Viola Qniej nie uważam, ze Kaśka mówi o powiększaniu ust z pogardą. akurat do mnie trafia jej humor i uważam ją za mądrą kobietę. poza tym, co do kanonu urody to tez jest przecież daleko poza nim? wydaje mi się, że to właśnie ona mówi, że każdemu jego Everest? nie śledzę jej kanału, mogę się mylić.

Viola Qniej ja mówię o samej świadomości, o narzucaniu debilnych kanonów w massmediach i o orędownikach tych kanonów, którzy na tym zarabiają. wartościowanie to zupełnie inna para kaloszy. à propos - wczoraj u Kopińskiej był świetny post o Bogumile Wander (dla mnie ikona kobiecości, pamiętam ją z dzieciństwa) - czytałaś?

Comment was deleted

Michel Neufeld Beautiful pic, Viola 🙏🌹

Viola Qniej thnx, Michel!

IzabelaK intrygujące :-)

Viola’s journey
Day before
Week before
Month before
Year before
2 years before
3 years before