This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

Bruce Ev, best wishes for finishing your studies. Thanks for sharing all your photos and comments over the past year and a half, it's been a blast. :-) :-) :-)

eventide Don't thank you (in Poland we believe, that thanking for wishes of luck - in this case I mean finishing studies - brings bad luck) :) I also thank you for all your comments, sharing ideas and great friendship!

Krasnal Wielki Nie możesz odejść!!! Będę bardzo tęsknić, ale rozumiem Ciebie w 100%. Powodzenia i do zobaczenia. Dziękuję za to że byłaś!!!!

eventide Postaram się kiedyś wrócić, ale na razie nadal nie jestem w stanie. Nie przepadałam za sytuacjami, w których musiałam dodawać kiepskie zdjęcie, zrobione na szybko i niedopracowane, a niestety zdarzało się to coraz częściej i częściej, czułam się zdemotywowana... Nacisk, wynikający z konieczności codziennego dodawania zdjęć, w pewnym momencie stał się trudny do zniesienia. Strona na Facebooku nie wymaga tego typu aktywności, dodaję na nią zdjęcia wtedy, kiedy mam ochotę i faktycznie jest się czym podzielić, dlatego na razie pozostanę przy ograniczeniu publikowania swoich prac tylko tam...

Jan Buchta I don't know how this happened but I didn't see this post in my feed here before. I was wondering for quite some time where are you? It's shame you have to leave. I hope it's just a pause. But you're right, the day is only 24h. Good luck!! 👍💪😁

eventide They say, that Beyonce's day also have only 24 hours, but there are some things, with which she doesn't have to deal, and I have. Of course, there are also things, that she has to deal, and I don't ;) I'll try to come back someday, but I'm not quite sure, if it'll happen soon. I'd rather say, that later than sooner, unfortunately….

craig Like Jan, I didn't see this. I am sorry to see you go but wish you all the very best for the future. Take care!

eventide You too, Craig! Keep doing your fantastic photos and thank you for your support through all my way here!

EXIF data
Brand
NIKON CORPORATION
Model
NIKON D5000
Aperture
ƒ/5.6
Focal length
55mm
Shutter speed
1/80s
ISO
1250