This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

amiałobyćjakweśnie piękne krzesło i cudne światło! <3

120mr Dziękuję!

Artur Łobocki ale ładne! zdjęcie oraz krzesło ;)

120mr Dzięki! :)

Magda Korzewska Musiałabym zobaczyć z profilu, ale wyglada mi to na kultowe krzesło pająk pana Homy. Podeślij z boku, albo pogooglaj i daj znać, czy dobrze trafiłam. Jeśli to to, to masz białego kruka, tylko nie pamietam czy w sumie pająk trafił do masowej produkcji, czy dopiero został wskrzeszony niedawno przez Politurę.

120mr Nie trafił niestety do produkcji, ale to byłaby gratka!

Magda Korzewska własnie Politura to wskrzesiła, ten projekt. Znalazłam ich jak szukałam info nt. fotela który zrobiłam od początku. Znasz R-360 pana Różańskiego. Zrobiłam go od podstaw. NIezbyt wygodny ale za to piękny.

120mr Sama! Jestem pod wrażeniem, trzeba mieć umiejętności do tego :) Ale jestem zdziwiona, że niewygodny jest, bo wygląda całkiem przyjemnie.

Magda Korzewska Jednak nie pająk, za mało poziomów. Sprawdź Edmund Homa typ 0 Natasza. To będzie to. Wybitny projektant.

120mr Tak! Co ciekawe sprawdzałam projekty Homy, ale sama nie znalazłam! Szczerze mówiąc trochę liczyłam, że może zajrzysz na tookapica i będziesz w stanie pomóc. Nie rozczarowałam się :) Uwielbiam projekty Homy, mam też dwa fotele GFM-64 "Armchair" bardzo wygodne i kompaktowe. Dziękuję!

Magda Korzewska świetne to krzesło, masz więcej czy jedno? Ja od dawna mam 2 fotele, których tez nie jestem pewna myślę, że to Bączyk, ale może też Homa. Muszę się tym zainteresować.

120mr Mam trzy, po Babci (tak samo jak fotele i ławę, lubiła ładne rzeczy), były cztery, ale jedno się połamało po tym jak je skleiłam. Niestety wyrzuciłam, bo myślałam, że nie da się uratować. A teraz stolarz powiedział, że przecież dorobił by te wszystkie zniszczone części...

EXIF data
Brand
NIKON CORPORATION
Model
NIKON D750
Aperture
ƒ/1.4
Focal length
50mm
Shutter speed
1/80s
ISO
250