We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more.

365!

Dziękuję Wam Wszystkim! Thank You So Much Everyone! Dziś mój ostatni dzień tutaj ... wśród najlepszej społeczności, jaką mogłam poznać 😀 Przyszedł czas na to wyczekiwane zdjęcie 365, a zdarzyło się to o wiele szybciej niż mogłam się spodziewać. Rok minął w mgnieniu oka. Był to dla mnie magiczny czas. Każdy dzień, każde zdjęcie, każdy moment tutaj był wyjątkowy na swój sposób. Czasem przynosił szczęście i mnóstwo uśmiechu na mojej buźce a czasem no cóż ... i zdarzał się smutek z różnych powodów mniejszych bądź większych ... Była to cudowna przygoda, która będzie trwała dla mnie całe życie. Pamiętam każdy pojedynczy dzień i sytuację, w której wykonywałam każde zdjęcie 😀 Dostałam od Was mnóstwo komentarzy, takich cuuuuudownych, które jeszcze bardziej mnie motywowały do działania. Dzięki projektowi poznałam samą siebie i tak naprawdę odkryłam pasję, której nigdy nie porzucę! 😀 Wiem, o tym i jestem tego świadoma, że do zdjęcia idealnego jeszcze mnóstwo prób i błędów przede mną, ale jestem dumna z siebie w tym momencie, że podjęłam się tego genialnego wyzwania i wytrwałam 😀 Dziś żegnam się z Wami i bardzo dziękuję za piękny rok, cudowną pamiątkę, którą stworzyłam razem z WAMI! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!

You need to be signed in to post comments

No comments yet.

Taken with
Aperture
f/4.5
Focal length
35mm
Shutter
1/20th
ISO
100
Dominant colors
This photo hasn’t been featured in galleries yet. This photo is featured in 1 gallery
  • food, drink & ... more
  • Z Zoom
  • Previous photo
Pawel from Tookapic

Hi, I’m happy to help you with any tookapic subject, however, before you send me a message, please look at Help section where you can find answers for most questions.

We’ll reply shortly!

Please note that answers for most questions about tookapic can be found in the Help section.