This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

Kazziz that coating! <3

Kacper Canon lens for Olympus body?

Paweł Kadysz Sure. There are lots of adapters for old manual lenses to micro four thirds system.

Urszula Stachowicz Fantastic present! I have 50 mm 1.4 for Nikon (for about 4 years) and I'm still in love with it. :D

AP Darth good lens

Kamila Paweł mam Olympusa od ponad roku, ale temat analogowych obiektywów chyba mnie przerasta, bo jak już o tym czytam to nagle pojawia się mnogość opcji i parametrów technicznych, jak Ty ogarniasz ten temat...?

Paweł Kadysz O mnogości których opcji mówisz? Parametry jak ogniskowa czy wartość przysłony są te same co w nowoczesnych obiektywach. Tyle tylko, że nie ma tam elektroniki i wszystko ustawia się ręcznie.

Kamila czytałam dwa ciekawe artykuły na spidersweb, i bardziej chodzi mi o wybór obiektywów różnych producentów, ja sama szukam jasnego obiektywu (obecny to 2.8 f), więc chciałabym jaśniejszy, no i z szerokim kątem, do zdjęć głównie w domu, bo chciałabym popracować z szerszym planem...może w końcu się ośmielę i poszukam czegoś sensownego.

Paweł Kadysz Na temat starych obiektywów analogowych pewnie zrobię krótki materiał na YouTube. Może się przyda.

Kamila Super! już czekam :)

Comment was deleted

Kateli Nice present !!!

120mr Great reflection!

Arek Kopnąłeś mnie do przodu w temacie tego obiektywu, już jakiś czas myślałem o analogu ale jakoś brakowało bodźca. Ten obiektyw specyficznie rysuje i jest ciekawy w nietypowych warunkach a w dodatku cena śmieszna, tylko żeby trafić odpowiednio dobry model...
Jedno jest pewne, będzie mój, jeszcze coś analogowego z dłuższą ogniskową bym przytulił ale na chwilę obecną nie bardzo wiem ku czemu się przyglądać.

Dzięki za inspirację !

PS: super fota, ten Twój stół robi robotę.

Tomasz Wiśniewski Great tones! One of the things I admire the most in your photos is the lighting and it sure will be something I want to work on during 2017. I need to try this "How to fake daylight in your photos" tutorial of yours!

EXIF data
Brand
OLYMPUS IMAGING CORP.
Model
E-M5
Aperture
ƒ/1.8
Focal length
17mm
Shutter speed
1/40s
ISO
200