This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

Adam Brawo!!

Szymon Maciejczyk brawo Tobie za skończenie !

Adam Dziękuje😀

Hanna Gawrychowska congratulations
and good luck with the next 265

Mirella Gratuluje :) ja jutro bede miala swoja setke :D

Szymon Maciejczyk dziekuje :) nawzajem

m_rudziewicz congrats and keep going!

Rafal Też dziś u mnie stuknęła setka!

Szymon Maciejczyk Graty ! 😀

Madgdalena To samo! :D

Szymon Maciejczyk No to zdrowie 😀

Satoshi T Gratuluje !

Szymon Maciejczyk Thank you 😀

Kazziz Seems like You have started the project on the first day of the year, so like many of users You have your 100th photo on the 100th day of the year :D

Szymon Maciejczyk and the best thing about it is that on my 365 photo I will be back in Poland for ever ! :D

Kazziz well, since my biggest migration was from Cracow to a village next to Poznań for 4 years, I have no right to say it, but...

...I'm not sure You'll be so happy when You finally come back here ;)

Szymon Maciejczyk Szczęście to nie jest kwestia rodzaju pracy, ilości pieniędzy, smogu, sytuacji politycznej czy czegokolwiek podobnego. W Polsce mam przyjaciół i rodzinę. Wszystkie nasze (moje i żony) plany związane są trwale z Polską :D Mimo że w Polsce denerwuje mnie wiele rzeczy i osób to jednak chcę tam żyć. Chce polskiego chleba, szczypiorku z ogródka i jajek od chłopa ze wsi. Żyć zdrowo i po swojemu, na swoim i między swoimi. Chcę móc kogoś opierdolić w ojczystym języku i ponarzekać ze znajomymi bez powodu. Tutaj we Francji wszystko jest "Ca'va" Kazziz...ale to tylko pozory. :)

Kazziz <3

trzeba nabrać dystansu żeby to docenić, nie?

Kazziz długo myślę nad Twoją odpowiedzią i powiem Ci, że to dla mnie jest prawdziwy Patriotyzm, prawdziwa miłość do Ojczyzny. I bardzo, ale to bardzo, jest to piękne uczucie.

Szymon Maciejczyk Trzeba, zawsze doceniałem ale ostatnio doceniam dużo bardziej :D ... co ważniejsze, nie widzę możliwości żeby wychowywać dzieci w inny kraju, nie wiem jak miałbym dziecku wytłumaczyć dlaczego ten czekoladowego koloru skóry Pan szarpię swoją kobietę w sklepie i nikt nie reaguje i dlaczego to jest złe, we Francji nic z tym nie można zrobić, wolę żeby usłyszało wiązankę bluzgów i zobaczyło jak taki Pan dostaję w mordę za to że krzywdzi kobietę. Wtedy dziecku to będę potrafił wytłumaczyć. Ktokolwiek to czyta i poczuję się urażony to przepraszam, taki jestem i takie jest moje zdanie.

Kazziz I masz do niego pełne prawo, bo popadanie ze skrajności​w skrajność nie doprowadziło do niczego dobrego.
Czekamy z uśmiechem!

EXIF data
Brand
NIKON CORPORATION
Model
NIKON D7100
Aperture
ƒ/5.0
Focal length
58mm
Shutter speed
1/40s
ISO
1000