We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more.

TO JUŻ ROK!! (FINISH)

Niewiarygodne. Powiedziałabym wręcz - nieprawdopodobne! Oto właśnie zakończyłam mój osobisty projekt 365. Był to dla mnie, nie ukrywam, przełomowy rok. Bez kozery mogę stwierdzić, że jednen z najburzliwszych w moim życiu. Tym bardziej podziwiam swoje wyczucie, że właśnie w tym konkretnie momencie zdecydowałam się na założenie Tookapica. Robienie zdjęć każdego dnia stało się częścią mnie, do tego stopnia, że ciężko mi będzie się od tego odzwyczaić. To nie tylko fotografie - to moje wspomnienia, emocje, całe moje życie zamknięte w 365 klatkach! Dziękuję Wam wszystkim, z którymi to życie mogłam podzielić i dzielę po dziś dzień! Wszystkim tym wspaniałym ludziom, którzy w ciągu roku pojawili się na mojej drodze i ukształtowali ją. ☺️ Napisałam tę historię z Wami! Dziękuję moim obserwatorom i całej wspaniałej wspólnocie tkpc, dzięki której ten portal (mimo kosztów) posiada niezwykłą aurę. Osobiście osiągnęłam tym projektem coś jeszcze - wnikliwy wykaz ewolucji mojej osoby na przestrzeni roku. Jakie są jego wyniki? Szczegółów nie zdradzę, lecz zdjęcia mówią same za siebie! Podsumowując - jestem z siebie dumna😉

Dzięki!

Project 365 23.06.2017/22.06.2018 ❤️

You need to be signed in to post comments

No comments yet.

  • Z Zoom
  • Previous photo
Pawel from Tookapic

Hi, I’m happy to help you with any tookapic subject, however, before you send me a message, please look at Help section where you can find answers for most questions.

We’ll reply shortly!

Please note that answers for most questions about tookapic can be found in the Help section.