This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

Lido Romantyzm górą , fajnie 👏

Hanna Gawrychowska Może i romantyzm chociaż ja chyba mało romantyczna jestem.
W planie miałam pusty plan, tj. puste molo, kolorowy wschód na dramatycznym niebie. Chmury były nisko i do tego szaro-bure a po molo pętał się tłum. I tylko słońce mnie nie zawiodło. Ale z plenerem jak z najlepszym aparatem - fotografujesz tym, który masz przy sobie i to co masz przed sobą.

Maybe romanticism, although I don't think I'm very romantic.
My plan was an empty plan, i.e. an empty pier, a colorful sunrise in a dramatic sky. The clouds were low and gray-gray as well, and the crowd was crowding the pier. And only the sun did not disappoint me. But with the outdoors, as with the best camera - you shoot with what you have with you and what is in front of you.

Ewa Kudlaty Hania, a ja w sobotę rano dokładanie tydzień przed tym Twoim zdjęciem, a po naszym piątkowym spotkaniu, pojechałam na molo do Gdyni. Takie ostatnie pożegnanie z morzem. I miałam niesamowite szczęście, bo po pierwsze słońce wschodziło dokładnie na wprost, a po drugie miałam puste molo - ponieważ jeden z "widzów" nie pozwolił wejść innym na molo :D :D
A Twoje zdjęcie piękne. Wygląda jakby w tle były góry.

Hanna Gawrychowska Ewa latem gdy wschód słońca jest przed 5 rano ludzi jest zdecydowanie mniej więc umówmy się na letni wschód słońca na jpierw na molo w Orłowie, potem w Babich Dołach a jeszcze potem w Brzeźnie no i zachód słońca w Nowym Porcie i jeszcze kilka miejsc się znajdzie, że nie wspomnę o 'miom' jeziorze

Ewa Kudlaty Czyli muszę zaplanować co najmniej tygodniowy pobyt 😊

Jan Pinkosz Też mnie zdziwiło, że tylu ludzi pałęta się po molo o tak wczesnej porze. ☺️

Ewa Kudlaty Janek, byłam tam tydzień wcześniej i było mnóstwo ludzi, którzy witali nowy dzień. Jedni fotografowali wschód słońca, inni spacerowali z psami, jeszcze inni morsowali. Niesamowite miejsce i niesamowite przeżycie.

Jean-Francois CARETTE C'est très réussi Hanna,on ne peut pas demander aux personnes de se retirer face à l'objectif..Quoique parfois ...Très beau cliché !!!

EXIF data
Brand
SONY
Model
DSC-RX10M4
Aperture
ƒ/11.0
Focal length
60.29mm
Shutter speed
1/40s
ISO
200