We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more.

🇵🇱 Kubelkowaty - Wystawa

245
69
3

Cześć!

Słuchajcie mam do Was ogromną prośbę, pewna osoba zaproponowała mi zorganizowanie wystawy. NIestety wydruki w dobrej jakości i w dużym formacie troszkę kosztują. Za namową kolegi uruchomiłem zrzutkę. Udało się już zebrać ponad połowę kwoty. Każde udostępnienie, każda złotówka to dla mnie ogromna pomoc:)

www.zrzutka.pl/z/kubelkowaty Dziękuję!

Started by Jakub Jakub on
You need to be signed in to post comments
 • Magda Ko

  Od wczoraj widzę nic nie drgnęło, mam nadzieję, że dasz radę. Trzymam kciuki.

  • Jakub

   Nie dziękuję Magda;) Ciężko będzie, ale i tak się cieszę. Nawet jak nie uzbieram to duży sukces z takiego wyniku jaki jest:) Najważniejsze cieszyć się tym co się ma;)

  • Karolina Oksiędzka

   Serio? 1000 zł to nie jest bardzo duża kwota... konsole do gier kosztują więcej. Sama miałam wystawę i płaciłam z własnej kieszeni. Wybacz szorstki ton, ale bardzo nie lubie takich inicjatyw... Mi osobiście byłoby wstyd.

   No comments yet.

   Pawel from Tookapic

   Hi, I’m happy to help you with any tookapic subject, however, before you send me a message, please look at Help section where you can find answers for most questions.

   We’ll reply shortly!

   Please note that answers for most questions about tookapic can be found in the Help section.