We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more.

#365 I did it!

I did it. 365 photos uploaded to tookapic. It wasn't easy, sometimes there's no time and ideas but you must upload anything. But for sure I'm not regret. Thanks to this projekt i turn back to photography. Nothing motivates you better than challange. I know, that a lot of photos is far away from perfection. But thanks to tookapic i did few really nice photos for my skills. I had excuse to do some photos that i want to did for very long time. Becouse of tookapic I also was motivated to take better and better photos, because i see great photos of all of You. Thanks to Paweł and all the team, for sharing awesome platform, and You, community, for all comments, likes and views of my photos. THANK YOU! The question is, what's next. Probably a quick break, only to come back with new ideas and more energy. See You!

Zrobiłem to! 365 zdjęć wrzuconych na tookapic. Nie było łatwo, bo czasami czasu i pomysłu brak a coś wrzucić trzeba. Ale na pewno nie żałuję. Bo dzięki temu projektowi wróciłem do fotografii. Nic tak nie motywuje jak wyzwanie. Wiem, że sporo zdjęć jest dalekich od ideału. Ale dzięki tookapicowi zrobiłem parę naprawdę fajnych zdjęć jak na moje umiejętności. Miałem pretekst, żeby wykonać kilka z tych zdjęć, do których zabierałem się od dawna. Dzięki tookapicowi miałem też motywację, by robić zdjęcia lepsze, patrząc na zdjęcia innych. Dziękuję więc Pawłowi i całej ekipie, za udostępnienie świetnej platformy, oraz Wam, społeczności, za wszystkie komentarze, polubienia i wyświetlenia zdjęć. DZIĘKI! Pytanie brzmi, co dalej. Prawdopodobnie krótka przerwa, by powrócić z nowymi pomysłami i większą energią. Do zobaczenia!

You need to be signed in to post comments

No comments yet.

Taken with
Aperture
f/2.5
Focal length
35mm
Shutter
1/30th
ISO
800
Dominant colors
This photo hasn’t been featured in galleries yet. This photo is featured in 0 galleries
  • Z Zoom
  • Previous photo
Pawel from Tookapic

Hi, I’m happy to help you with any tookapic subject, however, before you send me a message, please look at Help section where you can find answers for most questions.

We’ll reply shortly!

Please note that answers for most questions about tookapic can be found in the Help section.