This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.
Yesterday
Week
Month
1 year
2 years
3 years

maggaglen Szkoda, życzę powodzenia!:)

Basia dziękuję za każde Twoje zdjęcie:) powodzenia w życiu:)

Hanna Gawrychowska @maggaglen @Basia

ja nie odchodzę ja zwalniam tempo - nie żałujcie, jeszcze Was zanudzę kroplami na sosnach i molem w Orłowie

Basia jestem przywiązana do Twoich zdjęć a nie znudzona, uwielbiam je oglądać:) będę czekać na każde kolejne:) moje życzenia nie miały zabrzmieć jak pożegnanie, to ze zwykłej sympatii

maggaglen Rozumiem czasami trzeba zwolnić, żeby znowu się rozpędzić, szkoda -chodziła mi o codzienność zdjęć nie jako pożegnanie:)

Paweł Kadysz Przede wszystkim podziwiam Cię za cierpliwość do tookapic, bo muszę przyznać że miałaś wyjątkowego pecha i napotkałaś większość błędów, które ominęły innych użytkowników, a mimo to wytrzymałaś dwa lata.

Podsumowanie roku się pojawi. Postaram się aby pojawiło się jak najszybciej. No i gratuluję. Dobrze, że z nami zostajesz, szkoda że będziemy widywać Twoje zdjęcia dużo rzadziej.

Hanna Gawrychowska Paweł

co by nie pisać czy mówić ja KOCHAM TOOKAPIC, jego ludzi i atmosferę jaka tu panuje.
I pewnie długo nie wytrzymam w zwolnionym tempie ale teraz ze względu na sytuację w mojej rodzinie nie mam wyjścia - potrzebuję oddechu. A potem zapewne zacznę znowu dzień po dniu - może z nowym rokiem ...
Mam nadzieję, że tookapic będzie trwał niezniszczalny i nie będziesz zmuszony zamknąć tego wspaniałego miejsca.

Gratuluję Tobie i Twojemu całemu zespołowi wspaniałego pomysłu i jego realizacji - jestem pełna podziwu.

aha - już teraz wiem, że nie dotrzymam słowa co do "1 zdjęcie na 1 tydzień" - w listopadzie będzie więcej

Dorota Szypicyn Przez ostatnie ponad pół roku obserwowałam ciekawe zdjęcia na Twoim koncie. Gratuluję dwóch lat wytrwałości, cieszę się że terapia zadziałała. Czekam na dalsze fotki🤗. Pozdrawiam

Roman Czarny Piękne zdjęcie
Będzie mi brakować codziennego zaglądania do Ciebie, rozumiem jednak i szanuję Twoją decyzję - będę czekała na każde Twoje zdjęcie i na pewno je skomentuję :-)

Danuta Przepiękna fotografia , ten błysk w kropli cudny !!! ... gratuluję wielkiej wytrwałości , pięknych fotografii które cieszyły oczy , dzięki za miłe doznania ! ... życzę wypoczynku , złapania oddechu .... no i wyczekuję następnych pięknych fotek , kropelek rosy , płatków śniegu i ślicznych kwiatów z Twojego ogrodu :) ... pozdrawiam .

Mariusz Rzepkowski Gratuluję, zarówno ukończenia projektu jak i świetnych zdjęć i cieszę się, że będziemy mogli jeszcze je podziwiać.

Dorka 2 lata to szmat czasu, to tyle różnych dni... Gratuluję ci Hanno, pięknie pokazywałaś nam swój świat, w każdym kadrze była zawarta twoja wrażliwość, dziękuję ci za to, bo dla mnie to była prawdziwa przyjemność rozpoznawać twoje zdjęcia wśród tylu innych... i uwielbiam krople i kolejne odsłony najpiękniejszego mola na naszym wybrzeżu, męcz nas tym, kiedy tylko będziesz miała ochotę ;-) Pozdrawiam ciepło!!!

Wojciech Będę wyczekiwał kolejnych zdjęć

nol Dziękuję za wspaniałe zdjęcia a także za Twoje podsumowanie projektu. Tookapic to rzeczywiście dobra terapia wygładzająca zmarszczki na duszy. Mam nadzieję, że dość często będę mogła jeszcze korzystać z kojących plasterków w postaci Twoich zdjęć. Życzę powodzenia w życiu osobistym i dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji. Pozdrawiam :)

vera Congrats Hanna for your beautiful pics ! And You'll miss me!... I'm glad that you'll stay with us at least once a week! I wish you all the best for the other activities you have to assume!😘

jokele My congratulations for the second completed year and much success for the new project.

Ian Forbes Congratulations all the best for the future.

Satoshi T Congratulations, @Hanna ! I remember the exchange of tea with you like yesterday. It has been like an arrow for the past two years. I hope that you will continue the project with optimum frequency for you without being caught in a specific cycle. Good luck!

Artur Łobocki Hania gratuluję Ci mocno. Twoje zdjęcia są genialne i na prawdę chciałbym mieć dalej przyjemność oglądania ich dalej codziennie.
Ale gratuluję Ci też odwagi wkroczenia na ścieżkę swobody i "wolności.
Powodzenia :)

Magda Korzewska Hania wielkie gratulacje. Do zobaczenia w "realu" w Orłowie i tu na Tookapic.

Hanna Gawrychowska Zaraz wyruszam a po powrocie odezwę się - ‚kawa’ w Orłowie jak najbardziej miłe widziana

Wemas ...a ja tak po prostu gratuluję , życie chwilą tylko jest...i czy to krople czy molo...warto je czasem zatrzymać...niekoniecznie w kadrze

Etherliana Haniu gratuluję!😘
Zdjęcie jest piękne ! i rzeczywiście widać różnicę pomiędzy tym pierwszym a tym wieńczącym dwuletni okres codziennego robienia zdjęć.
Bardzo dziękuję za możliwość podziwiania Twojego ogrodu bez wychodzenia z domu ;)
Decyzję jak najbardziej szanuję i rozumiem. Cieszę się , że będziesz "wpadać", bo przyznaję się że bez Ciebie to już nie to samo...
Dałaś mi niezłego powera do działania!!
trochę się dziwiłam jak komuś, kto robi tak piękne zdjęcia mogą się podobać moje...to było niezwykle miłe, mobilizujące i zobowiązujące...
Raz jeszcze i za to Ci dziękuję!!<3

Hanna Gawrychowska W mojej ocenie - warto było

Hanna Gawrychowska @Dorota @Roman @Danuta @Mariusz @Dorka @Wojciech @nol @vera @jokele @Ian @radsatz @artlobo @magdatko @wemas @etherliana
Thank you very very much
Tookapic to nałóg, uzależnienie - czy spaceruję z psem po lesie, czy chodzę po ogrodzie, czy siedzę w biurze, kuchni, czy cokolwiek i gdziekolwiek robię cały czas w mojej głowie Tookapic kadruje, oświetla, planuje jak by tu zrobić zdjęcie - ‚koszmar’, od którego nie ma jak się uwolnić.
Chyba jestem nałogowcem ..... 😜😜😜😉😉😉😉

Magda Parkitna Haniu wielkie gratulacje i wielkie brawa z ukończenia 2 sezonu na Tookapic. I masz racje robienie zdjęć każdego dnia uzależnia;-)

Rafal Laczynski Gratuluje 2 lat!!! Mistrzostwo Twoich zdjęć jest nie do opisania!

Margie A remarkable accomplishment and I understand the work, angst, and skill that went into it. You are one of the leaders on Tookapic and always ready with kind comments and encouragement to those of us with fewer photographic gifts. Love your droplets and oh, the pier. I will always remember those. I am enjoying doing Tookapic on a less rigorous schedule and some days still get on just to see that others are doing. Best wishes to you and I look forward to your future photos.

Katrina Yu First huge congratulations on finishing your 2nd year, Hanna. Like I've always told you, you hold a museum of wonderful discoveries in your garden and daily activities, a curation of beautiful images.

You are absolutely right. Everything has its own time, it's perfect timing. A person needs to know when it's time to move on for life is not stagnant.

Whatever project you find yourself doing, I wish you may never stop growing creatively. All the best to your future endeavors.

I'll see you on your project 52!! It'll be a glimpse of you but I know they'll be magical as usual!

Nilson Menezes Congrats @Hanna! Two years of success.

jenth23 Mam nadzieję, że nie znikniesz całkiem z tookapic. Lubię Twoje zdjęcia

Arek Wielkie gratulacje za ukończenie (kolejne) projektu! Zdjęcia klasa :)

Henryk Gratulacje za fotki oraz za piękne podsumowanie projektów.Powodzenia w następnych postanowieniach:)))

Kazziz Haniu, każda wizyta w Twoim ogrodzie była, jest i będzie dla mnie zaszczytem. Do zobaczenia, bo Trójmiasto na pewno w końcu znowu mnie wezwie...

Hanna Gawrychowska Zapraszam w realu - zabierz swoją TŻ i have nice time w moim ogrodzie i w Trójmieście

superczapla Wielkie gratulacje !!! Zdjęcie- ,,wisienka na torcie"

EXIF data
Brand
SONY
Model
ILCA-99M2
Aperture
ƒ/13.0
Focal length
90mm
Shutter speed
1/5s
ISO
200