This site uses cookies to deliver the best possible experience. Learn more.

Thank you for 2019. Have an awesome 2020!

🇬🇧 English

(wersja polska poniżej)

Dear people of Tookapic,

Welcome to 2020. If you’re subscribed to the newsletter, you probably got an email from me earlier today. But if for some reason you missed it, here’s what I’d like to wish you all in the upcoming year.

But before that, I want to thank you all for your photos here on Tookapic. Thank you for being part of this unique community. Thank you for your support, your subscriptions and your kind words in emails and private messages.

In 2020 I wish you all the perfect 🔥 Streak. I wish all your photography dreams come true. Whether you plan to get a new camera, start a photo business, build a studio or just continue to improve and develop as a photographer.

I wish you breath-taking light, beautiful bokeh and perfect focus. Every day, for the next 365 days.

And I hope we all meet again here on Tookapic on January 1st, 2021.

Now, go take photos! ;)

--

🇵🇱 Polski

(english version above)

Moi drodzy,

Witajcie w 2020. Jeśli jesteście zapisani do newslettera Tookapic, pewnie dostaliście ode mnie maila. Ale jeśli jakimś cudem mail Was ominął, oto czego chciałbym Wam życzyć w nadchodzącym roku.

Zanim jednak przejdę do życzeń, chcę Wam podziękować za wszystkie zdjęcia tu na Tookapic. Dziękuję za to, że każdy z Was jest niezastapioną częścią tej społeczności. Dziękuję za wsparcie, Wasze suskrypcje, ciepłe słowa w mailach i wiadomościach prywatnych.

W 2020 życzę Wam idealnego 🔥 Ciągu. Życzę Wam, aby spełniły się wszystkie Wasze fotograficzne marzenia. Wszystko jedno, czy planujecie kupić nowy aparat, zacząć zarabiać na fotografii, założyć własne studio, czy po prostu dalej fotograficznie się rozwijać.

Życzę Wam zapierającego dech w piersiach światła, pięknego bokeh i szybkiego autofocusa. Każdego dnia przez kolejne 365 dni.

Mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się tutaj ponownie 1 stycznia 2021.

A teraz idźcie robić zdjęcia! ;)

13 comments

Basia Nasz Drogi, jakimś cudem mail mnie ominął, może mnie kiedyś znajdzie. Chciałabym powiedzieć o tym co niedawno odkryłam, a dziś się to potwierdziło, że moja przygoda na tookapicu wpływa nie tylko na mnie, ale i na moje otoczenie. Moi bliscy, choć nie fotografują wiedzą o fotografii więcej niż by chcieli. Nigdy nie podejrzewałam o to, że mogę być czyjąś inspiracją, a moja przygoda na tookapicu okazuje się być inspirująca i to w bardzo pozytywny sposób. To dodaje skrzydeł. Zarażajmy więc świat pozytywnością.

P.S. mam jedno drobne życzenie dla nas wszystkich, chciałabym by w 2020 tookapic tak funkcjonował, by Paweł ani razu nie pomyślał o wyciąganiu wtyczki

Marcin K. Wszystkiego dobrego! Życzę abyśmy wszyscy czerpali jak najwiecej radości z każdego zdjecia hostowanego na Tookapic :-) Wspaniałych kadrów!

Chen YiZhou Happy New Year! Wish Tookapic all the best! Big Thanks to @Paweł for everything you did for us.

Bridget Braun THANK YOU for still being here, I'm back after an (almost) 2 year break. Life happened and I am ready to be back!

Łukasz Brożek Thank you for another year of Tookapic. I'm glad that this community excist. :)
Happy New Year!

Julia jakoś na dniach wypada mi 4. miesiąc obecności na Tookapic. minęło to strasznie szybko, i choć nie mogłam całkowicie dać się pochłonąć fotografii przez niedobór czasu i mocy przerobowej - wiem, że dzięki tym małym krokom jak jedno zdjęcie dziennie (bywały lepsze i gorsze), sporo nauczyłam się o tej dziedzinie sztuki. jestem prawie pewna, że gdybym nie założyła tutaj konta na początku września i nie wkręciła się w tutejszą socjetę, to do tej pory swojego amatorskiego aparatu używałabym okazjonalnie, nie dostałabym się do uczelnianej agencji fotoreporterskiej (Small Press Photo), pstrykałabym do szuflady i niewiele dalej, a także nie zainwestowałabym w znacznie bardziej wymagającego i rozwijającego pełnoklatkowego bezlusterkowca, z którym się prawie nie rozstaję. No i mam trochę więcej odwagi do fotografowania ludzi. Inna sprawa - prawdopodobnie ominęłoby mnie kilka fajnych fotospacerów.
Kto mi pokazał tookapic'a? @Kazziz mi pokazał tookapic'a. Dzięki, Jacek!
co prawda sporo zwlekałam z rozpoczęciem projektu, ale lepiej póżno niż później, prawda?
@Paweł gratulacje i ukłony! dorzucam swoją cegiełkę do społecznej dumy i wdzięczności za to, że pewien czas temu stworzyłeś to miejsce :)
wszystkiego pięknego w 2020!

Paweł Kadysz Oh... pięknie dziękuję. a @Kazziz na prezydenta.

Julia E, prezydent to chyba mało wdzięczna fucha, zwłaszcza za życia ;) ale jest zdecydowanie oligarchą fotografii!

Kazziz Co tu się to nawet ja nie, ale dziękuję za uznanie.

Julia TY JUŻ WIESZ CO

Luiza Szczęśliwego Nowego Roku! A ja od siebie dziękuję, że wciąż tu jesteście dzięki czemu mogłam tu wrócić i skończyć co zaczęłam :)

Aleksandra Z Dziękuję za to, że mogę tu być, wśród takiej wspaniałej społeczności :) Oby jeszcze długo :)

Jean-Francois CARETTE Bonne et heureuse année Pawel,je poste systématiquement mes photos quotidiennes sur Tookapic et sur Face book.Il y a de belles réactions,espérons que cela amène de nouveaux tookapiciens(ciennes).Merci pour votre persévérance et votre dynamisme et bonnes photos.Jean-François et sa femme